ABG LAB

Rewolucja w zabiegach medycyny estetycznej

Wysoce skuteczne preparaty odpowiednie dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, które składają się z autorskich składników peptydowych, kwasu hialuronowego, aminokwasów, witamin i mikroelementów.

Meso-Wharton P199®

Znany jest ze swojej udowodnionej skuteczności i bezpieczeństwa. Łączy w sobie szereg składników aktywnych - prekursorów nowych ścieżek bioodmładzania skóry. Przeznaczony jest do intensywnej rewitalizacji i modelowania twarzy. Wspomaga odnowę komórek macierzystych ułatwiając osiągnięcie najbardziej pożądanych efektów - ujędrnienia, rozświetlenia i młodszego wyglądu skóry.

Meso-Xanthin F199®

Aktywuje procesy naprawcze skóry, wykorzystując najnowsze osiągnięcia epigenetyki, dzięki działaniu ukierunkowanemu na geny odpowiedzialne za syntezę białek. Preparat jest przeznaczony do intensywnej regeneracji i regulacji procesów metabolicznych skóry.

MesoEye C71®

To preparat, który jest przeznaczony do delikatnego obszaru wokół oczu. Bezpieczny, nasycony intensywnie działającymi peptydami preparat, który rozwiązuje problemy okolicy oczodołu. Redukuje obrzęki, worki, zwiotczenia i zmarszczki mimiczne. Poprawia mikrokrążenie, wyrównuje koloryt skóry, minimalizuje zasinienia oraz wspomaga eliminację toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, które gromadzą się wraz z upływem czasu.

MesoSculpt C71®

To kompleksowy preparat, który skutecznie redukuje tkankę tłuszczową oraz modeluje środkową i dolną część twarzy. Idealnie zmniejsza ilość niechcianych komórek tłuszczowych pozostawiając tylko te niezbędne. Podkreśla linię żuchwy, redukuje podwójny podbródek konturując twarz oraz poprawia strukturę i koloryt skóry, co prowadzi do przywrócenia prawidłowych proporcji trójkąta młodości.