O nas

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą z siedzibą w Gdańsku. Działalność prowadzimy od 2014 roku, a za sprawą wprowadzenia marki Revolax na rynek polski w 2015, staliśmy się ekspertem od koreańskich wyrobów medycznych stosowanych w medycynie estetycznej.

Wybierając preparaty kierujemy się przede wszystkim ich jakością oraz bezpieczeństwem. Oferowane przez nas wyroby medyczne są innowacyjne i certyfikowane – dzięki temu są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Nowa dziedzina medycyny jaką jest medycyna estetyczna pozwoliły nam na przedstawienie polskim lekarzom oraz ich pacjentom koreańskich technologii. Wierzymy, że stawianie czoła procesom starzenia wpływa na komfort i zdrowie Pacjenta.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

Produkty i marki, których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem

Marka stworzona przez największego producenta kwasu hialuronowego w Korei Południowej. To wyrób medyczny klasy III, posiadający certyfikat CE. Preparat wykorzystuje wysokiej czystości kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, który jest 100% naturalną substancją, bez pozostałości czynnika sieciującego BDDE.

To nowy, innowacyjny stymulator tkankowy na bazie polinukleotydów w postaci wysokooczyszczonego żelu do podawania śródskórnego. Polinukleotydy w preparacie HP CELL VITARAN I są odseparowanym fragmentem DNA pstrąga tęczowego w 95% podobnym do ludzkiego DNA. Działa trzykierunkowo – liftingująco, antyoksydacyjnie i nawilżająco, dogłębnie regenerując i restrukturyzując skórę. Preparat jest wyrobem medycznym i posiada certyfikat CE.

Jest przeznaczony do konturowania sylwetki i tymczasowego powiększania prącia. Zawiera usieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego. Jest to bezbarwny, bezzapachowy i bardzo lepki żel wodnisty. Przeznaczony jest dla lekarzy urologów i lekarzy medycyny estetycznej.

Synergiczne działanie egzosomów oraz PDRN. Poly Exocomplex przywraca równowagę mikrobiologiczną skórze, działa regenerująco i przeciwzapalnie oraz stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. Preparat dostępny w dwóch wersjach – do skóry twarzy oraz skóry głowy.

Nici PDO premium. Wyrób medyczny, posiadają certyfikat CE. Wyprodukowane przy użyciu opatentowanej technologii – dzięki temu są bardziej wytrzymałe, co przekłada się na lepszy efekt zabiegu. Producentem nici to wiodąca firma, która jest liderem w Korei Południowej w branży medycyny estetycznej. 

To cztery niezwykle skuteczne rozwiązania, które wykorzystują najnowsze odkrycia naukowe i zaawansowane technologie. Ich receptury zostały poddane restrykcyjnym badaniom w międzynarodowych laboratoriach.
Meso-Wharton P199® – wspomaga odnowę komórek macierzystych skóry.
Meso-Xanthin F199® – aktywuje procesy naprawcze skóry.
MesoEye C71® – poprawia mikrokrążenie w okolicy oczu.
MesoSculpt C71® – redukuje tkankę tłuszczową oraz modeluje środkową i dolną część twarzy.