O nas

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą z siedzibą w Gdańsku. Działalność prowadzimy od 2014 roku, a za sprawą wprowadzenia marki Revolax na rynek polski w 2015, staliśmy się ekspertem od koreańskich wyrobów medycznych stosowanych w medycynie estetycznej.

Wybierając preparaty kierujemy się przede wszystkim ich jakością oraz bezpieczeństwem. Oferowane przez nas wyroby medyczne są innowacyjne i certyfikowane – dzięki temu są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Nowa dziedzina medycyny jaką jest medycyna estetyczna pozwoliły nam na przedstawienie polskim lekarzom oraz ich pacjentom koreańskich technologii. Wierzymy, że stawianie czoła procesom starzenia wpływa na komfort i zdrowie Pacjenta.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

Produkty i marki, których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem

Marka stworzona przez największego producenta kwasu hialuronowego w Korei Południowej. To wyrób medyczny klasy III, posiadający certyfikat CE. Preparat wykorzystuje wysokiej czystości kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, który jest 100% naturalną substancją, bez pozostałości czynnika sieciującego BDDE.

To nowy, innowacyjny stymulator tkankowy na bazie polinukleotydów w postaci wysokooczyszczonego żelu do podawania śródskórnego. Polinukleotydy w preparacie HP CELL VITARAN I są odseparowanym fragmentem DNA pstrąga tęczowego w 95% podobnym do ludzkiego DNA. Działa trzykierunkowo – liftingująco, antyoksydacyjnie i nawilżająco, dogłębnie regenerując i restrukturyzując skórę. Preparat jest wyrobem medycznym i posiada certyfikat CE.

Jest przeznaczony do konturowania sylwetki i tymczasowego powiększania prącia. Zawiera usieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego. Jest to bezbarwny, bezzapachowy i bardzo lepki żel wodnisty. Przeznaczony jest dla lekarzy urologów i lekarzy medycyny estetycznej.

PMP to nowej generacji peeling medyczny (klasy I) do biorewitalizacji skóry o całkowicie innowacyjnej koncepcji. Zapewnia lepszy i szybszy efekt niż zwykły peeling ze względu na zawartość różnorodnych rewitalizujących substancji czynnych (kwasy, substancje nawilżające oraz rewitalizujące peptydy). Główną rolą kwasów zawartych w ampułce (TCA , Salicylowy, mlekowy, glikolowy, jabłkowy) to transportowanie do skóry właściwej aktywnych peptydów oraz substancji nawilżających w celu uzyskania natychmiastowego działania na poziomie komórkowym.